Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:00
v aukcii DARTEProkop Kolesník - Gotika - Triptych
Vyvolávacia cena: 1 160 €
Názov diela: Gotika - Triptych
Technika: olej na plátne
Rok: 1994
Značenie: dole
Rozmery: 70 x 55 cm
Vyvolávacia cena: 1 160 €
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 450 €
Názov diela: Enzo
Technika: kombinovaná technika na lepenke
Rozmery: 67 x 62,5 cm
Vyvolávacia cena: 450 €
Názov diela: Enzo
Technika: kombinovaná technika na sololite
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 79 x 58,5 cm
Vyvolávacia cena: 450 €
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 210 €
Názov diela: Kvety
Technika: olej na sololite
Rozmery: 42 x 23,5 cm
Vyvolávacia cena: 210 €
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 460 €
Názov diela: Zapriahanie
Technika: olej na sololite
Rozmery: 39 x 37 cm
Vyvolávacia cena: 460 €
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 650 €
Názov diela: Na pláži
Technika: olej na preglejke
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 19 x 63 cm
Vyvolávacia cena: 650 €
v aukcii DARTEJozef Kenedich - Večer pri Toryse
Vyvolávacia cena: 200 €
Názov diela: Večer pri Toryse
Technika: olej na doske
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 13 x 16,5 cm
Vyvolávacia cena: 200 €
v aukcii DARTEJozef Kenedich - Nočné plachetnice
Vyvolávacia cena: 200 €
Názov diela: Nočné plachetnice
Technika: olej na doske
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 13 x 16,5 cm
Vyvolávacia cena: 200 eur
Vyvolávacia cena: 200 €
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 220 €
Názov diela: Krajina
Technika: olej na lepenke
Rozmery: 14 x 19 cm
Vyvolávacia cena: 220 €
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 250 €
Názov diela: Tajov II.
Technika: olej na sololite
Rozmery: 61 x 123 cm
Vyvolávacia cena: 250 €
Názov diela: Krajina
Technika: olej na lepenke
Rozmery: 14,5 x 18 cm
Vyvolávacia cena: 210 €
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 700 €
Názov diela: Kysucká pohoda
Technika: akvarel, kresba tušom na kartóne
Rok: 1990
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 64 x 90 cm
Vyvolávacia cena: 700 €
v aukcii DARTEMichail Michajlovič Sapaťuk - Krajina
Vyvolávacia cena: 250 €
Názov diela: Krajina
Technika: olej na plátne
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 70 x 89 cm
Vyvolávacia cena: 250 €
Koniec aukcie: 09.05.2024 20:00:20
v aukcii DARTEPablo Picasso - Jacqueline Roque
Vyvolávacia cena: 450 €
Názov diela: Jacqueline Roque
Technika: farebná ofsetová litografia 118/200
Značenie: vpravo dole, vzadu štítok vydavateľa grafiky
Rozmery: 49,5 x 34 cm
Rozmer diela s rámom: 84 x 63,5 cm
Jacqueline Picasso rodená Roque (24. februára 1926 Paríž – 15. októbra 1986 Paríž) bola umelecká múza a druhá manželka Pabla Picassa. Ich manželstvo trvalo 11 rokov až do jeho smrti, a počas tejto doby vytvoril viac ako 400 ich portrétov.
Vyvolávacia cena: 450 €
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 350 €
Názov diela: Malý krok
Technika: farebná ofsetová litografia na ručnom papieri Arches ( vpravo dole v rohu slepotlač )
Edícia: 93/100
Značenie: vpravo dole v printe `Andy Warhol`
Rozmery: 55 x 37 cm
Rozmery diela s rámom: 75 x 57,5 cm
Licencia: © Andy Warhol LTD Foundation
Na zadnej strane diela je nalepený licenčný certifikát vydavateľa grafiky.
Vyvolávacia cena: 350 €
v aukcii DARTEAktuálna cena: 350 €
Názov diela: Campbells Soup
Technika: farebná ofsetová litografia na ručnom papieri
Edícia: číslované ceruzou vľavo 651 / 3000
Značenie: vpravo dole „ Andy Warhol “
Rozmery: 547 x 37 cm ( s rámom 63 x 53 cm )
Aktuálna cena: 350 €
ID 31348
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 750 €
Názov diela: Artist
Technika: farebná ofsetová litografia, ed. 225 / 300
Rozmery: 59 x 46 cm
Dielo je rámované.
Vyvolávacia cena: 750 €
Názov diela: Detské hry
Technika: farebná ofsetová litografia na papieri Fabriano Privilege, ed.č. 5 / 60
Značenie: vpravo dole ceruzou „ Banksy “ , vľavo číslovanie ceruzou
Rozmery: 50 x 35 cm
Rozmer s rámom :62 x 52 cm
K dielu je dodaný certifikát ( viď. foto )
Vyvolávacia cena: 350 €
Názov diela: Control
Rozmery: 50 x 35 cm
Rozmer s rámom :62 x 52 cm
Aktuálna cena: 350 €
ID 33864
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 280 €
Názov diela: Strážna veža
Technika: farebná ofsetová litografia na papieri Fabriano Privilege, , ed.č.21 / 60
Značenie: vpravo dole ceruzou „ Banksy “ , ( vľavo dole slepotlač P.O.W., Elephant with Bomb ), vľavo v rohu číslovanie ceruzou
Rozmery: 50 x 35 cm
Rozmery s rámom : 63 x 53 cm
K dielu je certifikát ( viď. foto )
Pozn.: Banksy rád šokuje umelecký svet, ktorého normy porušuje napokon už len svojou anonymitou. V októbri 2018 prekvapil účastníkov aukcie v londýnskej galérii Sotheby's nevídaným „subverzným prvkom“. Do predaja išlo graffiti, ktoré Banksy nasprejoval na plátno v roku 2006 a nazval ho Girl With Red Balloon (Dievča s červeným balónikom - pôvodné graffiti je už z roku 2002). V masívnom ozdobnom ráme. Dielo predával súkromný majiteľ a mohol s nadšením sledovať, ako sa cena po rýchlej dražbe vyšplhala až na 860-tisíc libier. Doteraz najvyššia čiastka, ktorú niekto za jedno Banksyho dielo zaplatil. Správa dňa však bola iná. Niekoľko sekúnd potom, čo zjavne spokojný licitátor priklepol obraz novému majiteľovi, sa miestnosťou rozľahol zvuk podobný pípaniu cúvajúceho auta. Okamžite s tým sa pohlo plátno obrazu smerom dole. Najprv sa skoro zdalo, že len papier vyšiel z plátna, ale zvuk skartovačky napovedal, aký osud plátno skutočne stretol. Von z rámu vyšli úhľadné rovnobežné prúžky. Skartácia sa zastavila krátko za polovicou - ( viď. foto skratovaného diela na aukcii Sotheby's )
Vyvolávacia cena: 280 €
v aukcii DARTEWassily Kandinsky - Kompozícia
Aktuálna cena: 250 €
Názov diela: Kompozícia
Technika: farebná ofsetová litografia
Edícia : 82 / 300
V ľavom rohu dole slepotlač - certifikácia Kandinskij ( viď. foto )
Rozmery: 36 x 26 cm
Rozmery s rámom : 54 x 44 cm )
K dielu je dodaný certifikát ( viď. fofo 3 )
Aktuálna cena: 250 €
ID 31695