Koniec aukcie: 01.07.2021 20:01:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 01.07.2021 20:01:00

v aukcii DARTE

Ladislav Mednyánszky - Portrét muža

Vyvolávacia cena: 400

Názov diela: Portrét muža
Technika: ceruza na papieri
Značenie: neznačené
Rozmery: 27 x 19,5 cm
Vyvolávacia cena: 400

Koniec aukcie: 01.07.2021 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 01.07.2021 20:00:00

v aukcii DARTE

Robert Vano - Adršpach

Vyvolávacia cena: 250

Robert Vano - Adršpach

1995, čb autorská fotografia z cyklu mužských aktov Adršpach, 36 x 26 cm, sign.vpravo dole, nerámované
Vyvolávacia cena: 250

v aukcii DARTE

Robert Vano - Portrét

Vyvolávacia cena: 120

Robert Vano - Portrét

okolo 2000, fotografická tlač na ručnom papieri, 20 x 14 cm, sign.v strede dole, nerámované
Vyvolávacia cena: 120

v aukcii DARTE

Francois (František) Kollar - Lokomotíva

Vyvolávacia cena: 1 600

Francois (Frantisek) Kollar (1904 - 1979)

Le chauffeur nettoie sa locomotive
La France travaille (éditions des Horizons de France, Paris)

originálna bromostrieborná fotografia z rokov 1931-1935, signované vlastnoručne autorom vpravo dole (čierny atrament), na zadnej strane autorská pečiatka, rámované.
Fotografia je vo veľmi dobrom stave, na okrajoch kartónovej podložky stopy po starnutí kartónu.

Francois (František) Kollar, 1904 - 1979

Takmer zabudnutý slovenský umelec, ktorý v mladosti emigroval do Francúzska, kde sa stal významným fotografom celoeurópkeho významu a preslávili ho najmä reportážne a reklamné fotografie.

Fotografia pochádza zo slávneho cyklu fotografií pod názvom "Pracujúce Francúzsko." Objednávku dostáva od vydavateľstva Horizons de France v roku 1931. Vernisáž veľkolepej výstavy bola 22.4.1932 v Galérii súčasného umenia na bulvári Raspail v Paríži.
Spolupracoval s architektom Le Corbusierom na Svetovej výstave v Paríži, pripravil monumentálne fotografie francúzskej expozície na Medzinárodnej výstave v New Yorku.
Vyvolávacia cena: 1 600

v aukcii DARTE

Salvador Dalí - Múza

Aktuálna cena: 390

Názov diela: Múza
Technika: litografia 30/2000
Rozmery: 50 x 70 cm
Aktuálna cena: 390

Aktuálny dražiteľ
ID 28647

v aukcii DARTE

Neidentifikovaný autor - Zátišie s orgovánom

Aktuálna cena: 170

Názov diela: Zátišie s orgovánom
Technika: olej na plátne
Rok: 1964
Rozmery: 60 x 71 cm
Aktuálna cena: 170

Aktuálny dražiteľ
ID 17462

v aukcii DARTE

Vojtech Seliga - Kvety

Vyvolávacia cena: 60

Názov diela: Kvety
Technika: pastel na papieri
Rozmery: 25,5 x 16 cm
Vyvolávacia cena: 60

v aukcii DARTE

Neidentifikovaný autor - Stohy sena

Vyvolávacia cena: 100

Názov diela: Stohy sena
Technika: olej na sololite
Rozmery: 10 x 18 cm
Vyvolávacia cena: 100

v aukcii DARTE

Bartášek - Poľná kytica

Vyvolávacia cena: 60

Názov diela: Poľná kytica
Technika: akvarel na papieri
Rozmery: 17 x 14 cm
Vyvolávacia cena: 60

v aukcii DARTE

Albert Szöke - Zátišie

Vyvolávacia cena: 150

Názov diela: Zátišie
Technika: olej na plátne
Rozmery: 50 x 60 cm
Vyvolávacia cena: 150

v aukcii DARTE

Viklický - Diana

Vyvolávacia cena: 200

Názov diela: Diana
Technika: pastel na papieri
Rozmery: 56 x 42 cm
Vyvolávacia cena: 200

v aukcii DARTE

Zoltán Palugyay - Krajina na Liptove

Vyvolávacia cena: 1 800

Názov diela: Krajina na Liptove
Technika: akvarel na kartóne
Rok: 1930
Rozmery: 48 x 60 cm
Vyvolávacia cena: 1 800

v aukcii DARTE

Ihor Badyak - Tichý život

Aktuálna cena: 250

Názov diela: Tichý život
Technika: olej na plátne
Rozmery: 69 x 69 cm
Aktuálna cena: 250

Aktuálny dražiteľ
ID 24291

v aukcii DARTE

Neznámy autor - Horská krajina

Vyvolávacia cena: 80

Názov diela: Horská krajina
Technika: olej na sololite
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 44,5 x 58,5 cm
Vyvolávacia cena: 80

v aukcii DARTE

Karol Hučko - Bratislava

Vyvolávacia cena: 50

Názov diela: Bratislava
Technika: litografia
Rok: 1964
Rozmery: 24 x 35 cm
Vyvolávacia cena: 50

v aukcii DARTE

B. Takách - Zátišie

Vyvolávacia cena: 1 800

Názov diela: Zátišie
Technika: olej na plátne
Rok: 1883
Značenie: vpravo hore
Rozmery: 55 x 44,5 cm
Vyvolávacia cena: 1 800

v aukcii DARTE

Jaroslav Vodrážka - Poľovnícky motív I.

Vyvolávacia cena: 80

Názov diela: Poľovnícky motív I.
Technika: olej na plátne
Rozmery: 40 x 50 cm
Vyvolávacia cena: 80

v aukcii DARTE

Rehánek - Dievča

Vyvolávacia cena: 550

Názov diela: Dievča
Technika: olej na kartóne
Značenie: neznačené
Rozmery: 40 x 32 cm
Vyvolávacia cena: 550

v aukcii DARTE

Aug. Scheida - Krajina I.

Vyvolávacia cena: 130

Názov diela: Krajina I.
Technika: olej na plechu
Rozmery: 48 x 24 cm
Vyvolávacia cena: 130

v aukcii DARTE

Vladimír Semančík - Bardejov

Vyvolávacia cena: 320

Názov diela: Bardejov
Technika: olej na preglejke
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 42 x 47 cm
Vyvolávacia cena: 320

v aukcii DARTE

W.H. Unger - Alpy

Vyvolávacia cena: 420

Názov diela: Alpy
Technika: olej na plátne
Rozmery: 50 x 60 cm
Vyvolávacia cena: 420