Vaše internetové prihodenia sú záväzné!
Ak máte záujem dražiť cez internet, musíte sa  prihlásiť, resp. noví dražitelia sa musia zaregistrovať, viď. Dražobný poriadok
Možnosť dražiť je každému novo-zaregistrovanému dražiteľovi umožnená až po telefonickom overení dražiteľa pracovníkmi Darte. Preto žiadame nových dražiteľov, aby svoje prihodenie vykonali v dostatočnom časovom predstihu, aby mohla byť ich registrácia telefonicky overená a ich prihodenie, ktoré uskutočnili ešte ako neoverený dražiteľ a systém ho zaevidoval bolo akceptované a mohli sa zúčastniť aukcie.

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:03:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:03:00

v aukcii DARTE

Ľudmila Hynková - V lese

Vyvolávacia cena: 250

Názov diela: V lese
Technika: olej na kartóne
Značenie: neznačené
Rozmery: 40 x 50 cm, s rámom: 47 x 57 cm

Vyvolávacia cena: 250

v aukcii DARTE

Ľudmila Hynková - Kostolík

Aktuálna cena: 250

Názov diela: Kostolík
Technika: olej na maliarskej lepenke
Značenie: neznačené
Rozmery: 50 x 35 cm, s rámom: 57,5 x 42,5 cm

Aktuálna cena: 250

Aktuálny dražiteľ
ID 6045

v aukcii DARTE

Ľudmila Hynková - Fialky

Aktuálna cena: 70

Názov diela: Fialky
Technika: olej na kartóne
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 17 x 15 cm

Aktuálna cena: 70

Aktuálny dražiteľ
ID 15591

v aukcii DARTE

Ľudmila Hynková - Fialky

Vyvolávacia cena: 70

Názov diela: Fialky
Technika: olej na kartóne
Rok: 1986
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 18 x 12,5 cm

Vyvolávacia cena: 70

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:03:45 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:03:45

v aukcii DARTE

Salvador Dalí - Ilustrácia

Aktuálna cena: 1 000

Názov diela: Ilustrácia
Technika: farebná litografia na japonskom ručne liatom papieri
Značenie: vpravo dole ceruzou
Rozmery: 47 x 33,5 cm

Z kolekcie : LA DIVINE COMÉDIE ( Božská komédia ) , edícia 1/10. Mnohovrstevné alegorické obrazy Danteho Božskej komédie sa stali surrealisticky zmýšľajúcemu Dalímu vďačnou pohnútkou k zhotoveniu ponúkanej práce. Na základe klasickej epickej básne Dalí vytvoril sériu desiatok malieb. Využil bohatú symboliku kresťanskej a antickej kultúry, prestúpená kultúrou orientu .Dielo je jedným zo 100 kusov akvarelových ilustrácii La Divine Comédie, ktoré vytvoril Salvador Dalí na požiadanie Ubreria dello Stato v Ríme k divadelnému spracovaniu Danteho Alighieriho Božskej komédie ( 1950 , tal. La Divina Commedia . Skomponoval ju ako alegorickú skladbu, ktorá má 100 spevov ). Tá svojim básnickym libretom vyjadruje cestu spásy cez tri kantiky : Peklo - Očistec - Ráj. Každá zo 100 Dalího ilustrácii znázorňuje jednu scénu, prenesenú majstrom do jeho optickej predstavy. Celá kolekcia bola prezentovaná na Slovensku po prvýkrát v roku 2017 na svojich dvoch výstavách v DARTE GALLERY v Nižnom Hrušove a Bratislave.

Aktuálna cena: 1 000

Aktuálny dražiteľ
ID 24880

v aukcii DARTE

Salvador Dalí - Ilustrácia

Vyvolávacia cena: 1 000

Názov diela: Ilustrácia
Rozmery: 47,5 x 34 cm

Vyvolávacia cena: 1 000

v aukcii DARTE

Salvador Dalí - Modré slony

Vyvolávacia cena: 350

Názov diela: Modré slony
Technika: ofsetová litografia CCLXXX/MM
Značenie: vpravo dole, vľavo dole číslované
Rozmery: 62 x 42 cm

Rozmer diela s rámom: 83,2 x 63 cm

Vyvolávacia cena: 350

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:04:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:04:00

v aukcii DARTE

Viktor Vasarely - Porcelánová pohľadnica

Aktuálna cena: 250

Názov diela: Porcelánová pohľadnica
Technika: porcelán
Rozmery: 16 x 11,5 cm

Aktuálna cena: 250

Aktuálny dražiteľ
ID 24880

v aukcii DARTE

Viktor Vasarely - Moderná blue

Vyvolávacia cena: 500

Názov diela: Moderná blue
Technika: serigrafia
Rozmery: 27 x 27 cm

Vasarelyho ponúkaná serigrafiapatrí svojím zdaním trojrozmernosti a hybnosti k typickým príkladom umenia op-artu.Maďarský výtvarník ako otec tohto prúdu kombinuje organické formy, ale častejšie spája rudimentárne štvorcové a kruhové tvary, ktoré pod jeho rukami ožívajú. Stavia na symetriu, minimalizmusa ohraničenú škálu farieb. Prezentovaná geometrická abstrakcia využíva efekty svetla a tieňa vo vrstvených štvorcových a kosoštvorcových vzájomne sa prestupujúcich formách. Dôležitým predpokladom tejto vizuálnej kinetiky sa stal pozorovateľov vnem a divák ako taký, ktorému bola prisudzovaná pozícia zvrchovaného pôvodcu umeleckého diela.

Vyvolávacia cena: 500

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:04:20 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:04:20

v aukcii DARTE

Jozef Orenčák - Sólo priateľovi

Vyvolávacia cena: 250

Názov diela: Sólo priateľovi
Technika: akvarel, tuš na papieri
Rok: 1982
Rozmery: 51,5 x 45 cm

Vyvolávacia cena: 250

v aukcii DARTE

Jozef Orenčák - Pri obede

Aktuálna cena: 150

Názov diela: Pri obede
Technika: tuš, akvarel na papieri
Rok: 1983
Rozmery: 25,5 x 28,5 cm, s rámom 35 x 45 cm

Aktuálna cena: 150

Aktuálny dražiteľ
ID 15039

v aukcii DARTE

Jozef Orenčák - Don Quijote

Aktuálna cena: 250

Názov diela: Don Quijote
Technika: akvarel na papieri
Rok: 1984
Rozmery: 24 x 33 cm, s rámom: 35 x 45 cm

Aktuálna cena: 250

Aktuálny dražiteľ
ID 15039

v aukcii DARTE

Jozef Orenčák - S povozom

Vyvolávacia cena: 250

Názov diela: S povozom
Rok: XII/81
Rozmery: 39 x 58 cm, s rámom 53 x 73 cm

Vyvolávacia cena: 250

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:04:25 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:04:25

v aukcii DARTE

Milan Laluha - Tetka

Vyvolávacia cena: 1 470

Názov diela: Tetka
Technika: pastel na papieri
Rozmery: 27 x 40 cm

Vyvolávacia cena: 1 470

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:05:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:05:00

v aukcii DARTE

Jozef Zelný - Stodola III.

Aktuálna cena: 650

Názov diela: Stodola III.
Technika: olej na sololite
Rok: 1977
Rozmery: 55 x 80 cm

Aktuálna cena: 650

Aktuálny dražiteľ
ID 36222

v aukcii DARTE

Jozef Zelný - Zimná krajina II.

Aktuálna cena: 650

Názov diela: Zimná krajina II.
Technika: olej na sololite
Rok: 1976
Rozmery: 60 x 80 cm

Aktuálna cena: 650

Aktuálny dražiteľ
ID 36222

v aukcii DARTE

Jozef Zelný - Velebné ticho II.

Aktuálna cena: 650

Názov diela: Velebné ticho II.
Technika: olej na plátne
Rok: 1977
Rozmery: 60 x 80 cm

Aktuálna cena: 650

Aktuálny dražiteľ
ID 36222

v aukcii DARTE

Jozef Zelný - Zimná krajina

Vyvolávacia cena: 650

Názov diela: Zimná krajina
Technika: olej na sololite
Rok: 1968
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 60 x 80 cm

Vyvolávacia cena: 650

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:05:10 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:05:10

v aukcii DARTE

Jozef Zelný - Krajina s mesiacom I.

Aktuálna cena: 700

Názov diela: Krajina s mesiacom I.
Technika: olej na sololite
Rok: 1968
Značenie: neznačené
Rozmery: 80 x 60 cm

Aktuálna cena: 700

Aktuálny dražiteľ
ID 30637
Koniec aukcie: 29.01.2026 20:05:12 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:05:12

v aukcii DARTE

Mária Medvecká - Vyberanie zemiakov

Vyvolávacia cena: 5 690

Názov diela: Vyberanie zemiakov
Technika: olej na plátne
Rok: okolo 1960
Rozmery: 50 x 70 cm

Vyvolávacia cena: 5 690

Nové
Koniec aukcie: 29.01.2026 20:05:15 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 29.01.2026 20:05:15

v aukcii DARTE

Štefan Filep - Napätie medzi ?

Vyvolávacia cena: 1 820

Názov diela: Napätie medzi ?
Technika: olej na sololite
Rok: 2016
Rozmery: 61,5 x 83,5 cm

Vyvolávacia cena: 1 820

Nové