Vaše internetové prihodenia sú záväzné!
Ak máte záujem dražiť cez internet, musíte sa prihlásiť, resp. noví dražitelia sa musia zaregistrovať, viď. Dražobný poriadok.
Možnosť dražiť je každému novo-zaregistrovanému dražiteľovi umožnená až po telefonickom overení dražiteľa pracovníkmi Darte. Preto žiadame nových dražiteľov, aby svoje prihodenie vykonali v dostatočnom časovom predstihu, aby mohla byť ich registrácia telefonicky overená a ich prihodenie, ktoré uskutočnili ešte ako neoverený dražiteľ a systém ho zaevidoval bolo akceptované a mohli sa zúčastniť aukcie.
Koniec aukcie: 29.01.2026 20:03:00
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 250 €
Technika: olej na kartóne
Značenie: neznačené
Rozmery: 40 x 50 cm, s rámom: 47 x 57 cm
Vyvolávacia cena: 250 €
v aukcii DARTEAktuálna cena: 250 €
Technika: olej na maliarskej lepenke
Značenie: neznačené
Rozmery: 50 x 35 cm, s rámom: 57,5 x 42,5 cm
Aktuálna cena: 250 €
ID 6045
v aukcii DARTEAktuálna cena: 70 €
Technika: olej na kartóne
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 17 x 15 cm
Aktuálna cena: 70 €
ID 15591
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 70 €
Technika: olej na kartóne
Rok: 1986
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 18 x 12,5 cm
Vyvolávacia cena: 70 €
Koniec aukcie: 29.01.2026 20:03:45
v aukcii DARTEAktuálna cena: 1 000 €
Technika: farebná litografia na japonskom ručne liatom papieri
Značenie: vpravo dole ceruzou
Rozmery: 47 x 33,5 cm
Z kolekcie : LA DIVINE COMÉDIE ( Božská komédia ) , edícia 1/10. Mnohovrstevné alegorické obrazy Danteho Božskej komédie sa stali surrealisticky zmýšľajúcemu Dalímu vďačnou pohnútkou k zhotoveniu ponúkanej práce. Na základe klasickej epickej básne Dalí vytvoril sériu desiatok malieb. Využil bohatú symboliku kresťanskej a antickej kultúry, prestúpená kultúrou orientu .Dielo je jedným zo 100 kusov akvarelových ilustrácii La Divine Comédie, ktoré vytvoril Salvador Dalí na požiadanie Ubreria dello Stato v Ríme k divadelnému spracovaniu Danteho Alighieriho Božskej komédie ( 1950 , tal. La Divina Commedia . Skomponoval ju ako alegorickú skladbu, ktorá má 100 spevov ). Tá svojim básnickym libretom vyjadruje cestu spásy cez tri kantiky : Peklo - Očistec - Ráj. Každá zo 100 Dalího ilustrácii znázorňuje jednu scénu, prenesenú majstrom do jeho optickej predstavy. Celá kolekcia bola prezentovaná na Slovensku po prvýkrát v roku 2017 na svojich dvoch výstavách v DARTE GALLERY v Nižnom Hrušove a Bratislave.
Aktuálna cena: 1 000 €
ID 24880
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 1 000 €
Rozmery: 47,5 x 34 cm
Vyvolávacia cena: 1 000 €
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 350 €
Technika: ofsetová litografia CCLXXX/MM
Značenie: vpravo dole, vľavo dole číslované
Rozmery: 62 x 42 cm
Rozmer diela s rámom: 83,2 x 63 cm
Vyvolávacia cena: 350 €
Koniec aukcie: 29.01.2026 20:04:00
v aukcii DARTEViktor Vasarely - Porcelánová pohľadnica
Aktuálna cena: 250 €
Názov diela: Porcelánová pohľadnica
Technika: porcelán
Rozmery: 16 x 11,5 cm
Aktuálna cena: 250 €
ID 24880
v aukcii DARTEViktor Vasarely - Moderná blue
Vyvolávacia cena: 500 €
Technika: serigrafia
Rozmery: 27 x 27 cm
Vasarelyho ponúkaná serigrafiapatrí svojím zdaním trojrozmernosti a hybnosti k typickým príkladom umenia op-artu.Maďarský výtvarník ako otec tohto prúdu kombinuje organické formy, ale častejšie spája rudimentárne štvorcové a kruhové tvary, ktoré pod jeho rukami ožívajú. Stavia na symetriu, minimalizmusa ohraničenú škálu farieb. Prezentovaná geometrická abstrakcia využíva efekty svetla a tieňa vo vrstvených štvorcových a kosoštvorcových vzájomne sa prestupujúcich formách. Dôležitým predpokladom tejto vizuálnej kinetiky sa stal pozorovateľov vnem a divák ako taký, ktorému bola prisudzovaná pozícia zvrchovaného pôvodcu umeleckého diela.
Vyvolávacia cena: 500 €
Koniec aukcie: 29.01.2026 20:04:20
v aukcii DARTEJozef Orenčák - Sólo priateľovi
Vyvolávacia cena: 250 €
Názov diela: Sólo priateľovi
Technika: akvarel, tuš na papieri
Rok: 1982
Rozmery: 51,5 x 45 cm
Vyvolávacia cena: 250 €
v aukcii DARTEAktuálna cena: 150 €
Technika: tuš, akvarel na papieri
Rok: 1983
Rozmery: 25,5 x 28,5 cm, s rámom 35 x 45 cm
Aktuálna cena: 150 €
ID 15039
Názov diela: Don Quijote
Technika: akvarel na papieri
Rok: 1984
Rozmery: 24 x 33 cm, s rámom: 35 x 45 cm
Aktuálna cena: 250 €
ID 15039
Názov diela: S povozom
Rok: XII/81
Rozmery: 39 x 58 cm, s rámom 53 x 73 cm
Vyvolávacia cena: 250 €
Koniec aukcie: 29.01.2026 20:04:25
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 1 470 €
Názov diela: Tetka
Technika: pastel na papieri
Rozmery: 27 x 40 cm
Vyvolávacia cena: 1 470 €
Koniec aukcie: 29.01.2026 20:05:00
v aukcii DARTEAktuálna cena: 650 €
Technika: olej na sololite
Rok: 1977
Rozmery: 55 x 80 cm
Aktuálna cena: 650 €
ID 36222
v aukcii DARTEJozef Zelný - Zimná krajina II.
Aktuálna cena: 650 €
Technika: olej na sololite
Rok: 1976
Rozmery: 60 x 80 cm
Aktuálna cena: 650 €
ID 36222
v aukcii DARTEJozef Zelný - Velebné ticho II.
Aktuálna cena: 650 €
Technika: olej na plátne
Rok: 1977
Rozmery: 60 x 80 cm
Aktuálna cena: 650 €
ID 36222
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 650 €
Technika: olej na sololite
Rok: 1968
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 60 x 80 cm
Vyvolávacia cena: 650 €
Koniec aukcie: 29.01.2026 20:05:10
v aukcii DARTEJozef Zelný - Krajina s mesiacom I.
Aktuálna cena: 700 €
Názov diela: Krajina s mesiacom I.
Technika: olej na sololite
Rok: 1968
Značenie: neznačené
Rozmery: 80 x 60 cm
Aktuálna cena: 700 €
ID 30637
Koniec aukcie: 29.01.2026 20:05:12
v aukcii DARTEMária Medvecká - Vyberanie zemiakov
Vyvolávacia cena: 5 690 €
Názov diela: Vyberanie zemiakov
Technika: olej na plátne
Rok: okolo 1960
Rozmery: 50 x 70 cm
Vyvolávacia cena: 5 690 €
Koniec aukcie: 29.01.2026 20:05:15
v aukcii DARTEŠtefan Filep - Napätie medzi ?
Vyvolávacia cena: 1 820 €
Názov diela: Napätie medzi ?
Technika: olej na sololite
Rok: 2016
Rozmery: 61,5 x 83,5 cm
Vyvolávacia cena: 1 820 €