Koniec aukcie: 01.08.2024 19:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 01.08.2024 19:00:00

v aukcii DARTE

Naďa Čeklovská - Ružový les

Vyvolávacia cena: 160

Názov diela: Ružový les
Technika: olej na plátne
Značenie: neznačené
Rozmery: 50 x 70 cm
Vyvolávacia cena: 160

Nové
Koniec aukcie: 11.07.2024 19:58:00 Predané v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 11.07.2024 19:58:00

Predané v aukcii DARTE

Andrej Smolák - Krajina I.

Aktuálna cena: 155

Názov diela: Krajina I.
Technika: akvarel na papieri
Rok: 2001
Rozmery: 45,5 x 29,5 cm
Aktuálna cena: 155

Aktuálny dražiteľ
ID 34135

Predané v aukcii DARTE

Andrej Smolák - Krajina II.

Aktuálna cena: 155

Názov diela: Krajina II.
Technika: akvarel na papieri
Rok: 2001
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 45,5 x 29,5 cm
Aktuálna cena: 155

Aktuálny dražiteľ
ID 34135

Predané v aukcii DARTE

Vojtech Kalna - Pri rieke

Aktuálna cena: 100

Názov diela: Pri rieke
Technika: olej na kartóne
Rok: 1958
Rozmery: 31 x 46 cm
Aktuálna cena: 100

Aktuálny dražiteľ
ID 15591