Koniec aukcie: 13.01.2022 19:50:00 Predané v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 13.01.2022 19:50:00

Predané v aukcii DARTE

Ján Litvaj - Terchová ( osada Jánošíkovia )

Aktuálna cena: 109

Technika: olej na sololite
Rok: 2020
Značenie: vľavo dole "Litvaj 20", zo zadnej strany diela popis diela autorovou rukou a autorská pečiatka
Rozmery: 30 x 24 cm

Ján Litvaj sa profesionálnym maľovaním obrazov zaoberá od roku 1987.Diela z jeho tvorby môžete nájsť v rôznych kútoch Európy, dokonca aj v zámorských štátoch ako napr. Austrália, USA.Obľúbené témy tohto unikátneho umelca sú najmä krajinomaľby, slovenská ľudová architektúra a kvety.Medzi obľúbené techniky umelca v prvom rade patrí olejomaľba a grafika.
Aktuálna cena: 109

Aktuálny dražiteľ
ID 29806
Koniec aukcie: 05.01.2022 20:00:50 Predané v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 05.01.2022 20:00:50

Predané v aukcii DARTE

Martin Benka - Zbojnícky tanec

Aktuálna cena: 160

Názov diela: Zbojnícky tanec
Technika: grafický list ( rámované )
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 29 x 20 cm
Aktuálna cena: 160

Aktuálny dražiteľ
ID 29332
Koniec aukcie: 05.01.2022 19:59:00 Predané v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 05.01.2022 19:59:00

Predané v aukcii DARTE

Secesná bronzová miska s plastikou

Aktuálna cena: 129

Autor: neznámy
Obdobie: secesia
Materiál: bronz
Rozmery: 16,4 x 11,3 x 2,5 cm
Aktuálna cena: 129

Aktuálny dražiteľ
ID 28928