meno: heslo:
zabudnuté hesloRegistrácia

Menu

E-mail novinky

Zadajte email pre dostávanie noviniek Aukčného domu

Novinky

Konzultácie ponúkaných diel poskytujeme na tel. 0905 356 921.

Prijímame a vykupujeme kvalitné výtvarné diela – obrazy, kresby, plastiky, grafiky a starožitnosti do našich pravidelných aukcií. Informácie a poradenstvo : 0905 356 921

Anketa

počet hlasov:

PRIJÍMAME KVALITNÉ VÝTVARNÉ DIELA DO JESENNEJ AUKCIE UMENIA : v DARTE GALLERY Nižný Hrušov ( Po - Pi, 9oo-17oo hod ) + v DARTE GALLERY v Bratislave na Podzáhradnej 98 ( tu váš príchod konzultujte na 0905 356 921)

PREBIEHAJÚCA ON-LINE AUKCIA VÝTVARNÝCH DIEL : DRAŽTE UMELECKÉ DIELA PONÚKANÉ V NAŠEJ STÁLEJ DRAŽBE.

DRAŽTE  TERAZ V AUKCII  ON-LINE 

ON-LINE  aukcia je dražba pravidelne aktualizovaná novými dielami, ktoré sme nezaradili do našich kvartálnych aukcii. Táto non-stop aukcia na našom webe zahŕňa v sebe predovšetkým  cenovo prístupné diela a dáva možnosť  vyskúšať si internetový obchod s umením aj novým, resp. začínajúcim zberateľom  umenia a starožitnosti. Stačí sa iba zaregistrovať.

 Diela môžete dražiť okamžite v našej  ON-LINE aukcii .

O Z N A M :  PRIJÍMAME KVALITNÉ VÝTVARNÉ DIELA DO NAŠEJ  JESENNEJ  AUKCIE UMENIA 

- v DARTE GALLERY Nižný Hrušov ( príjem diel je počas pracovných dni  : 9oo-17oo hod )

- a v našej novej DARTE GALLERY v Bratislave na Podzáhradnej 98 - fstt administrative building - ( váš príchod konzultujte na tel.: 0905 356 921,  0905 959 101).

NEVYDRAŽENÉ DIELA NA VOĽNÝ PREDAJ

PRIPRAVUJEME : 4. AUKCIA HISTORICKÝCH A SUPERŠPORTOVÝCH VOZIDIEL DARTE - 27.9.2015

Dátum konania aukcie: 27.9.2015 o 15oo v aukčnej sále DARTE GALLERY Nižný Hrušov, 

Prehliadka ponuky historických vozidiel : od 12oo hod - parking areál DARTE GALLERY

Po našich troch úspešných aukciách historických a superšportových vozidiel pripravila DARTE svoju štvrtú aukciu. Uskutočníme ju v septembri a opäť v priestoroch areálu DARTE GALLERY v Nižnom Hrušove. Prijímame historické vozidlá do aktualizovanej databázy ponuky veteránov, resp. prijímame vozidlá aj na ich uloženie do garážovaného areálu v DARTE GALLERY Nižný Hrušov

VIAC O AUKCII VETERÁNOV V NAŠEJ FOTOGALÉRII

Prijímame elektronické ponuky veteránov do septembrovej aukcie 2015 a zaraďujeme ich do databázy prihlásených historických a superšportových vozidiel na našom webe www. eantik.sk. Záujemcovia o prihlásenie svojich vozidiel do septembrovej aukcie veteránov DARTE nájdu postup prihlásenia v kategórii VETERÁNY.

POZRI AKTUÁLNU  PONUKU  VETERÁNOV  NA  PREDAJ  NA NAŠOM WEBE

PRÍHOVOR VEDÚCEHO DRAŽBY

 

PRIPRAVUJEME : JESENNÁ AUKCIA VÝTVARNÉHO UMENIA DARTE - 11.10. 2015

Miesto konania : DARTE GALLERY Nižný Hrušov

Dátum konania aukcie:  nedeľa - 11.10.2015 o 15oo hod.

Predaukčná dražba on-line :  28.9.2015 - 9.10.2015 do 12oo hod. na www.dartesro.sk

Prehliadka aukčnej kolekcie: prístupná od 28.9.2015 - 9.10.2015 ( denne do 17oo hod. ) v DARTE GALLERY

Prijímame kvalitné výtvarné diela do Jesennej aukcie výtvarného umenia DARTE.

Príjem diel :  do 25.9.2015 - denne 9oo - 17oo hod v DARTE GALLERY v Nižnom Hrušove a DARTE GALLERY v Bratislave ( tu svoj príchod konzultujte na 0905 356 921 ) .

( Foto:Jozef Bokšay - Skalka, olej , 61,5 x 77,5 cm - dielo z aukčnej kolekcie.Starting Price: 6 900 eur)

Internetový predaj on-line : KUPUJTE STAROŽITNOSTI A VÝTVARNÉ UMENIE ( www. eantik .sk )

 S T A R O Ž I T N O S T I

Milovníkom výtvarného umenia a starožitností ponúkame veľmi príjemné nákupovanie cez náš internetový obchod   " STAROŽITNOSTI  eANTIK ".

Z vyše  3 000 položiek starožitností a umeleckých diel si môžete vybrať a on-line zakúpiť už teraz. Pohodlný nákup nájdete TU.

Vyberte si z ponuky starožitného nábytku, porcelánu, strieborných a zlatých šperkov, obrazov, plastík, numizmatiky, veteránov, militárii, zbraní, hudobných nástrojov, svietidiel, starej techniky, hodín, zberateľských kuriozít a množstva ďalších artefaktov. Taktiež tu ponúkame všetky nevydražené výtvarné diela na aukciách DARTE .

POZRI  VIDEO SHOT  TA3 :  Dr. Jaroslav Krajňák, PhD. - starožitník a zberateľ umenia

KUPUJTE FINANČNE NENÁROČNÉ ORIGINÁLNE MAĽBY SÚČASNÝCH MLADÝCH UMELCOV ( www.artconsulting.sk )

S Ú Č A S N É   U M E N I E 

Mať v byte originálne umenie, je v súčasnoti spoločenským trendom a aj prestižným artiklom. V našom internetovom obchode " SÚČASNÉ UMENIE - ARTCONSULTING " je v ponuke takmer 4 000 výtvarných diel rôznych techník, žánrov, tém a rozmerov . Čo je ale veľmi dôležité - súčaní výtvarní umelci ponúkajú svoje originály za veľmi prístupné ceny.

Ak chcete mať v byte krásne originálne umelecké dielo od renomovaného umelca , pozrite si celú ponuku nášho súčasného umenia. Nákup v tomto obchode on-line je veľmi pohodlný TU.

" PODPORME SPOLU MLADÝCH SLOVENSKÝCH UMELCOV ".

POZRI : VIDEO SHOT Z AUTORSKEJ VÝSTAVY PAVLA HAMMELA - Medulienka v DARTE GALLERY Nižný Hrušov

UKONČENÁ AUKCIA 250 ZBERATEĽSKÝCH KURIOZÍT A STAROŽITNOSTÍ : 26.7.2015

Miesto konania : DARTE GALLERY Nižný Hrušov

Dátum ukončenia aukcie:   26.7.2015 o 19oo hod.

V priebehu roka sa k nám v ponuke od klientov dostane okrem výtvarného umenia aj množstvo rôznych artefaktov, ktoré do aukcií výtvarného umenia nezaraďujeme. Ide hlavne o artefakty, ktoré klienti získali z pozostalosti po rodine, od priateľov, alebo to pred časom kúpili a už sa im to nehodí. Väčšinou to umiestňujeme do priameho predaja na našom webe eAntik.sk , ale sporadicky raz ročne pripravíme aj aukciu celého mixu artefaktov.  Aj do tejto aukcie sme z celkovej ponuky vybrali 250 kusov starožitností a zberateľských kuriozít, ktoré doniesli klienti na predaj do nášho depozitu. Je tu zastúpený starožitný nábytok, porcelán, zbrane, hodiny, plastiky, hudobné nástroje, filatelia, numizmatika zlatých a strieborných mincí a rôzne zberateľské kuriozity. Všetky položky aukcie sú prístupné na obhliadku v depozitných priestoroch DARTE GALLERY počas trvania on-line aukcie  13.7. – 24.7.2015.

Prijímame historické vozidlá do 4. Aukcie veteránov DARTE - 27.9.2015 ( denne 9oo - 17oo hod - garážovaný areál DARTE GALLERY Nižný Hrušov  )

INFORMÁCIA : Druhý diel publikácie „ FALZIFIKÁTY NA SLOVENSKU II. “ je v tlači.

Druhé pokračovanie publikácie „ FALZIFIKÁTY NA SLOVENSKU II. “ je v tlači.

Kniha, ktorú autorsky spracoval Dr. Jaroslav Krajňák, PhD. ( súdny znalec na Pravosť umeleckých diel a starožitností ) je rozšírenou 300 stranovou odbornou publikáciou, ktorá obsahuje okrem teoretických postrehov z oblasti výroby, ponuky a predaja falzifikátov na Slovensku aj 600 reprodukcií diel falzifikátov, ktoré sa snažili ich majitelia v posledných troch rokoch ponúknuť na predaj cez aukčnú spoločnosť DARTE.


Krst preddchádzajúcej knihy v DARTE GALLERY.


VIDEO SHOT Z KRSTU  PREDCHÁDZAJÚCICH  PUBLIKÁCIÍ  AUTORA

DRAŽTE DIELA V ONLINE AUKCII