Koniec aukcie: 07.03.2024 19:56:55
Predané v aukcii DARTEAktuálna cena: 650 €
Názov diela: Lord
Technika: bronz
Rozmery: v - 37 cm
Aktuálna cena: 650 €
ID 29854
Koniec aukcie: 07.03.2024 19:56:00
Predané v aukcii DARTEAktuálna cena: 85 €
Technika: olej na sololite
Rok: 2023
Značenie: vpravo dole "Litvaj 23", zo zadnej strany diela autorská pečiatka a popis diela autorovou rukou
Rozmery: 30 x 24 cm
Ján Litvaj sa narodil v roku 1964.Profesionálnym maľovaním obrazov sa zaoberá od roku 1987.Diela z jeho tvorby môžete nájsť v rôznych kútoch Európy, dokonca aj v zámorských štátoch ako napr. Austrália, USA.Obľúbené témy tohto unikátneho umelca sú najmä krajinomaľby, slovenská ľudová architektúra, kvety.Medzi obľúbené techniky umelca v prvom rade patrí olejomaľba a grafika.
Aktuálna cena: 85 €
ID 1730
Koniec aukcie: 22.02.2024 20:01:00
Predané v aukcii DARTEAktuálna cena: 700 €
Názov diela: John Lenon
Technika: farebná ofsetová litografia na ručnom papieri Lenox Museum Edícia 250/2400
Značenie: vpravo dole v printe Andy Warhol
Rozmery: 60 x 60 cm
Rozmer s rámom: 78 x 78 cm
K dielu je dodaný certifikát vydavateľa grafiky.
Licencia: © Andy Warhol LTD Foundation
Aktuálna cena: 700 €
ID 31119