Online aukcia

Koniec aukcie: 16.12.2021 20:01:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 20:01:00

v aukcii DARTE

Viktor Vasarely - Sila a príroda

Vyvolávacia cena: 1 200


Názov diela: Sila a príroda
Technika: serigrafia na kartóne
Rok: 1972
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 84 x 74 cm

oficiálny emblém Hier XX olympiády v Mníchove
Vyvolávacia cena: 1 200

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 20:00:00

v aukcii DARTE

Karol Plicka - Dievčatko s kolískou

Vyvolávacia cena: 300


Karol Plicka - Dievčatko s kolískou

originálna čb fotografia tónovaná do hnedej sépie, rozmer 30 x 20 cm, neznačené, paspartované/nerámované, fotografia pochádza z albumu fotografií K.Plicku, ktorý vyšiel v Kníhtlačiarskom úč.spolku v Turč. sv. Martine v limitovanom náklade v rokoch 1930-1940.
Vyvolávacia cena: 300


Koniec aukcie: 16.12.2021 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 20:00:00

v aukcii DARTE

Karol Plicka - Pohľad na drevený kostol

Vyvolávacia cena: 300


Karol Plicka - Pohľad na drevený kostol

originálna čb fotografia, rozmer 20 x 30 cm, na zadnej strane razítko Matice slovenskej, nesignované, paspartované/nerámované, fotografia pochádza z albumu fotografií K.Plicku, ktorý vyšiel v Kníhtlačiarskom úč.spolku v Turč. sv. Martine v limitovanom náklade v rokoch 1930-1940.
Vyvolávacia cena: 300


Koniec aukcie: 16.12.2021 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 20:00:00

v aukcii DARTE

Martin Martinček - Dievčatko

Vyvolávacia cena: 450


Martin Martinček - Dievčatko

originálna čb fotografia, vnútorný rozmer fotografie 23 x 29 cm, rámované, na zadnej strane autorské popisky, pečiatka autora a štítok z výstavy.

Uvedená fotografia pochádza zo známeho cyklu "Ľudia v horách", rovnomenná kniha vyšla Martinčekovi v roku 1969 vo vyd. Tatran, fotograafia ale nie je v uvedenej knihe publikovaná.
Vyvolávacia cena: 450


Koniec aukcie: 16.12.2021 20:00:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 20:00:00

v aukcii DARTE

Martin Martinček - Dušičky (veľký formát)

Vyvolávacia cena: 600


Martin Martinček - Dušičky (veľký formát)

čb autorská fotografia, ojedinelý veľký formát, okolo 1960-1970, 60 x 49 cm vo výreze, na zadnej strane signované s venovaním autora.
Vyvolávacia cena: 600


Koniec aukcie: 16.12.2021 19:58:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:58:00

v aukcii DARTE

Ernest Zmeták - Na paši

Vyvolávacia cena: 50


Názov diela: Na paši
Technika: drevorez
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 9 x 22 cm
Vyvolávacia cena: 50

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 19:58:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:58:00

v aukcii DARTE

Ernest Zmeták - Nočná stráž

Vyvolávacia cena: 50


Názov diela: Nočná stráž
Technika: drevorez
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 9 x 20 cm
Vyvolávacia cena: 50

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 19:58:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:58:00

v aukcii DARTE

Ernest Zmeták - Kosci

Vyvolávacia cena: 50


Názov diela: Kosci
Technika: drevorez
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 9 x 20 cm
Vyvolávacia cena: 50

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 19:58:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:58:00

v aukcii DARTE

Ernest Zmeták - Zrkadlo

Vyvolávacia cena: 50


Názov diela: Zrkadlo
Technika: drevorez
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 10 x 9 cm
Vyvolávacia cena: 50

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:01 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:01

v aukcii DARTE

Karel Vik - Kniha drevorytov

Vyvolávacia cena: 350


Názov diela: Kniha drevorytov
Vyvolávacia cena: 350

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00

v aukcii DARTE

Vlado Luknár - Niekoľko zvukov dávnej hudby

Vyvolávacia cena: 70


Názov diela: Niekoľko zvukov dávnej hudby
Technika: linoryt, A.V.
Rok: 1976
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 36,5 x 48,5 cm
Vyvolávacia cena: 70

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00

v aukcii DARTE

Robert Rauschenberg - Quote /J.F.K/

Vyvolávacia cena: 1 500


Názov diela: Quote /J.F.K/
Technika: farebný litoofset
Značenie: signované zlatým markerom
Rozmery: 52,7 x 70,2 cm
Vyvolávacia cena: 1 500

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00

v aukcii DARTE

Jozef Jankovič - PF 79

Vyvolávacia cena: 150


Názov diela: PF 79
Technika: farebná serigrafia
Značenie: dole
Rozmery: 31 x 23,5 cm
Vyvolávacia cena: 150

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00

v aukcii DARTE

Steve Kaufman - 100 dolárovka

Vyvolávacia cena: 2 000


Názov diela: 100 dolárovka
Technika: kombinovaná technika, olej na plátne
Značenie: vzadu 15/50 TP
Rozmery: 18 x 117 cm
Vyvolávacia cena: 2 000

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00

v aukcii DARTE

Kamil Kubík - Capitol + obálky z Inaugurácie 1989

Vyvolávacia cena: 1 050


Názov diela: Capitol + obálky z Inaugurácie 1989
Technika: sieťotlač na papieri
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 47 x 71 cm

voľný list, autorský výtlačok
Vyvolávacia cena: 1 050

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00

v aukcii DARTE

Kamil Kubík - Wall Street

Vyvolávacia cena: 1 050


Názov diela: Wall Street
Technika: sieťotlač
Značenie: vpravo dole AP
Rozmery: 35 x 45 cm
Vyvolávacia cena: 1 050

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00

v aukcii DARTE

Roy Lichtenstein - V izbe

Vyvolávacia cena: 300


Názov diela: V izbe
Technika: litografia 48/150
Značenie: vpravo dole
Rozmery: 29 x 27,5 cm
Vyvolávacia cena: 300

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00

v aukcii DARTE

Peter Durec - Akt II.

Vyvolávacia cena: 50


Názov diela: Akt II.
Technika: fotografia
Značenie: vzadu
Rozmery: 29,5 x 44 cm
Vyvolávacia cena: 50

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:56:00

v aukcii DARTE

Karel Vik - Kniha drevorytov

Vyvolávacia cena: 350


Názov diela: Kniha drevorytov
Vyvolávacia cena: 350

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 19:55:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:55:00

v aukcii DARTE

Diplom Matica Slovesnká

Vyvolávacia cena: 60


Názov diela: Diplom Matica Slovesnká
Technika: grafika
Rozmery: 42 x 28,5 cm
Vyvolávacia cena: 60

Nové
Koniec aukcie: 16.12.2021 19:55:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 16.12.2021 19:55:00

v aukcii DARTE

Miroslav Babinčák - Séria 2 diel Marilyn Monroe

Vyvolávacia cena: 600


Názov diela: Séria 2 diel Marilyn Monroe
Technika: airbrush cez prerforovanú fóliu
Značenie: vzadu
Rozmery: 70 x 60 cm

Súčasný autor, ktorý mal viacero autorských výstav.
Vyvolávacia cena: 600

Nové