Koniec aukcie: 04.04.2024 19:59:00
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 40 €
Názov diela: Krajina
Technika: tempera na papieri
Rok: 1996
Rozmery: 26,5 x 38 cm
Vyvolávacia cena: 40 €
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 150 €
Názov diela: Z Prešova
Technika: litografia 136/200
Rozmery: 23,5 x 36 cm
Vyvolávacia cena: 150 €
v aukcii DARTENeidentifikovaný autor - Tatry
Vyvolávacia cena: 250 €
Názov diela: Tatry
Technika: olej na plátne
Značenie: neznačené
Rozmery: 68 x 100 cm
Vyvolávacia cena: 250 €
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 250 €
Názov diela: Ausschvitz
Technika: print
Rok: 1959
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 16 x 22 cm
Vyvolávacia cena: 250 €
v aukcii DARTEVyvolávacia cena: 200 €
Názov diela: Dáma
Technika: olej na plátne
Rozmery: 23 x 17 cm
Vyvolávacia cena: 200 €
v aukcii DARTEVlado Burian - Na Podbanských pasienkoch
Vyvolávacia cena: 250 €
Názov diela: Na Podbanských pasienkoch
Technika: olej na plátne
Rok: 1991
Rozmery: 40 x 80 cm
Vyvolávacia cena: 250 €
Názov diela: Pri mlyne
Technika: olej na kartóne
Rozmery: 35 x 25 cm
Vyvolávacia cena: 150 €
Koniec aukcie: 07.03.2024 19:56:55
Predané v aukcii DARTEAktuálna cena: 650 €
Názov diela: Lord
Technika: bronz
Rozmery: v - 37 cm
Aktuálna cena: 650 €
ID 29854