Koniec aukcie: 04.04.2024 19:59:00 v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 04.04.2024 19:59:00

v aukcii DARTE

Kamil Leštách - Krajina

Vyvolávacia cena: 40

Názov diela: Krajina
Technika: tempera na papieri
Rok: 1996
Rozmery: 26,5 x 38 cm
Vyvolávacia cena: 40

Nové

v aukcii DARTE

Július Bukovinský - Z Prešova

Vyvolávacia cena: 150

Názov diela: Z Prešova
Technika: litografia 136/200
Rozmery: 23,5 x 36 cm
Vyvolávacia cena: 150

Nové

v aukcii DARTE

Neidentifikovaný autor - Tatry

Vyvolávacia cena: 250

Názov diela: Tatry
Technika: olej na plátne
Značenie: neznačené
Rozmery: 68 x 100 cm
Vyvolávacia cena: 250

Nové

v aukcii DARTE

Ľudovít Feld - Ausschvitz

Vyvolávacia cena: 250

Názov diela: Ausschvitz
Technika: print
Rok: 1959
Značenie: vľavo dole
Rozmery: 16 x 22 cm
Vyvolávacia cena: 250

Nové

v aukcii DARTE

Szenér - Dáma

Vyvolávacia cena: 200

Názov diela: Dáma
Technika: olej na plátne
Rozmery: 23 x 17 cm
Vyvolávacia cena: 200

Nové

v aukcii DARTE

Vlado Burian - Na Podbanských pasienkoch

Vyvolávacia cena: 250

Názov diela: Na Podbanských pasienkoch
Technika: olej na plátne
Rok: 1991
Rozmery: 40 x 80 cm
Vyvolávacia cena: 250

Nové

v aukcii DARTE

Szentpétery - Pri mlyne

Vyvolávacia cena: 150

Názov diela: Pri mlyne
Technika: olej na kartóne
Rozmery: 35 x 25 cm
Vyvolávacia cena: 150

Nové
Koniec aukcie: 07.03.2024 19:56:55 Predané v aukcii DARTE

Koniec aukcie: 07.03.2024 19:56:55

Predané v aukcii DARTE

Maciej Syrek - Lord

Aktuálna cena: 650

Názov diela: Lord
Technika: bronz
Rozmery: v - 37 cm
Aktuálna cena: 650

Aktuálny dražiteľ
ID 29854